Старшата на Черно море пази третото място с победа

Дата: 27/05, 10:29

Юношите старша възраст на Черно море записаха нов успех в Елитната група до 19 години. “Моряците”, водени от Николай Кънчев, надделяха като гости над Нефтохимик с 2:0 в село Българово и запазиха третото място. И двете попадения в срещата паднаха през втората част на мача.

Данаил Димов откри резултата в 55-ата минута, след като получи пас в дълбочина, преодоля бранител и останал сам срещу вратаря на домакините не сгреши. Само 10 минути по-късно Румен Касабов покачи на 2:0 след добра триходова комбинация. Лъчезар Йорданов намери Данаил Димов пред наказателното поле, той с едно докосване подаде към Касабов, който от движение прати кълбото в мрежата на Нефтохимик за 2:0.

“Контролирахме мача през всичките 90 минути. Владеехме топката над 80% от времето, но през първата част не бяхме концентрирани пред гола. Изпуснахме няколко чисти положения. И домакините имаха ситуации, но в защита отборът ни игра силно и не допуснахме да ни отбележат гол”, каза треньорът на Черно море Николай Кънчев.

В последния мач за сезон 2017/2018 година Черно море приема Ботев (Враца). Срещата е на 2 юни от 17,30 часа на стадион “Корабостроител” под Аспаруховия мост, като при победа "моряците" ще се окичат с бронзовите медали.

Съставът на Черно море: Ростислав Маринов, Виктор Попов, Георги Топалов, Йордан Радев, Мартин Дичев, Лъчезар Йорданов, Антоан Вълчев (75-Николай Пантев), Данаил Димов, Георги Вълов (60-Джан Хасан), Румен Касабов (75-Драгомир Радев), Александър Георгиев (55-Радослав Златев).

Комисията одобри: Вдигат заплатите на военните с 30 на сто
Дата: 16/04, 17:061 Коментар

Община Варна подава сигнал до прокуратурата за нанасяне на особено големи щети на градския транспорт в града
Дата: 16/04, 17:03

Шефът на ДАНС: Живко Коцев запознавал Стефан Димитров с директори на ОДМВР-та в страната
Дата: 16/04, 16:55