Христо Христов стана Спортист №1 на Варна за октомври. Черно море Никея е най-добрият отбор

Дата: 21/11, 12:35

Щангистът Христо Христов бе обявен за спортист на Варна за месец октомври`2019. Варненецът стана европейски шампион до 20 години на първенството в Румъния. Негов личен треньор е Живко Николов. Двамата отсъстваха от днешната церемония защото са на лагер в Асеновград. Христо спечели и приза за Спортист №1 на варненското спортно училище за същия месец.

За отбор на октомври бе определен тимът по баскетбол в колички „Черно море Никея“. Те грабнаха сребърните медали в шампионата на страната за тази година. Лично президентът на клуба Мариан Маринов получи наградата.

Победител в онлайн анкетата е младата състезателка по плуване от ПСК „Астери“ Александра Вачкова. Тя събра 51,54 % в онлайн гласуването.

Александра спечели злато, сребро и бронз на международен турнир в Бургас. Треньор е Гергана Василева.

Грандиозна премиера ще направи големият ГЕОРГИ ХРИСТОВ на новия си албум ”ПЕЙ СЪРЦЕ” във Варна
Дата: 11/05, 06:20