Спартак завърши годината с разгром в Силистра

Дата: 29/11, 15:49

Снимка: Петел, архив

Спартак разгроми с 6:0 Доростол (Силистра) като гост в последния си есенен мач от Трета лига - Североизточна група.

Възпитаниците на Васил Петров реализираха по три попадения в двете полувремена. Тугай Неджет откри резултата в 18-ата мин., шест по-късно Анте Бачков удвои разликата, а в 35-ата Янчо Андреев направи 0:3.

След почивката Янаки Смирнов реализира два пъти в 59-ата и 64-ата мин, а Юнуз Юнуз оформи крайния резултат в 80-ата.

Съставът на варненци: Християн Славов, Михаил Михайлов, Мартин Паскалев, Мартин Минчев, Ибрям Ибрям, Мирослав Георгиев, Янчо Андреев, Янаки Смирнов, Анте Бачков, Тугай Неджет, Юнуз Юнуз (Тодор Кулев, Кристиян Георгиев)