кадри bTV
редактор Веселин Златков
Твърде провокативно се получи началото на „Преди обед” по bTV в четвъртък. То започна с улични танци, към които водещите Петър Дочев и Франциска Йорданова, този път лишени от колегите си Оля и Зейнеб, бързо се присъединиха.

Дочев обаче леко преигра и взе леко да бута със задните си части в бедрото на колежката си. Франциска реагира по единствения възможен начин и го плесна два пъти по дупето.

Освен всичко друго, текстът на парчето, на което танцуваха водещите и уличните танцьори, не беше особено подходящ за предаване, което се гледа от деца. Макар и на английски, в него имаше доста неподходящи „думички”, които и детската аудитория схваща.
Това обаче си остана на втори план след случката с водещите. На всичко отгоре тя се разигра, докато половинката на Петър Дочев - актрисата Ирмена Чичикова, най-вероятно беше зад кулисите, тъй като беше сред гостите в „Преди обед”.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Сантандер 0:0 Барселона през първото полувреме
Дата: 15/01, 23:10
Кристалина Георгиева: Очаквам нова помощ за Украйна на стойност 8,1 милиарда долара
Дата: 15/01, 23:00
Лидл България в топ 3 на работодателите в страната
Дата: 15/01, 23:00
Зеленски: Русия трябва да бъде подложена на натиск
Дата: 15/01, 22:502 Коментара
Нужен е основен ремонт на въжения мост над Арда след ураганния вятър
Дата: 15/01, 22:40