Кадър БТВ
Една от най-големите ни легенди в художествената гимнастика Мария Петрова направи шокиращо признание, че е била отписана като потенциална спортистка на високо ниво. Това заяви самата тя по време на участието си в предаването "120 минути" по bTV.
"Баща ми и майка ми бяха треньори по спортна гимнастика, но нямаше как да се занимавам с нея, защото бях "кашкавал", много гъвкава, което не е добре. Затова се захванах с художествената, но бях много ниска, все накрая на редицата. Затова треньорите казваха, че от мен художествена гимнастичка няма да стане. Но незнайно как на 13-годишна възраст пораснах за едно лято доста."
"Знам, че всеки човек има някакъв талант, особено ние, българите. Но той трябва да се развива, човек да е упорит. Тогава всичко може да постигне, винаги има път", сподели още Мария Петрова в ефир.
За реклама в "Петел" на цена от 60 лева без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Вучич: Доволен съм, че нямаше жертви на протеста
Дата: 16/03, 08:48
Николай отглежда 11 хиляди кокошки и продава 1 яйце за 27 стотинки без посредници
Дата: 16/03, 08:32
Днес гласуват на няколко места в страната
Дата: 16/03, 08:20
Актуална пътна обстановка
Дата: 16/03, 08:10
Външно с предупреждение за пътуванията в Италия
Дата: 16/03, 08:00