Спартак записа първа победа във Втора лига. Румен Николов донесе успеха над Локомотив (София)

Дата: 24/08, 21:12

Спартак победи с 1:0 Локомотив (София) в мач от шестия кръг на Втора лига. Това е първи успех за варненци, които досега нямаха спечелена точка и отбелязан гол.

Единственото попадение в двубоя, който отново се игра в Балчик, реализира Румен Николов. Той се разписа в 23-ата мин. Боян Илиев овладя една топка, премина през двама играчи на противника, центрира вляво къв Ивайло Русев, той шутира, вратарят изби, а Николов отблизо вкара добавката. След гола Спартак леко успокои топката. През втората част гостите атакуваха по-усилено.

В 60-ата минута на стадиона в Балчик имаше токов удар, който прекъсна двубоя за 32 минути. През целия "тъмен" период около 350 привърженици на символичните домакини не спираха да пеят песни за любимия си отбор.

Към края на двубоя спартаклии удариха и греда.

Дебют за Спартак записаха 20-годишният защитник Архан Исуф и 18-годишният халф Стоян Иванов, които през седмицата бяха преотстъпени съответно от Локомотив Пловдив и Берое.

С успеха възпитаниците на Неделчо Матушев се отлепиха от дъното и изпревариха Спартак Плевен, който утре гостува на Пирин в Благоевград.

Спартак Варна – Локомотив Сф 1:0

Голмайстор: Р. Николов (23)

Спартак Варна: Славов, Стефан Иванов, Радев, И. Иванов, Исуф, Б. Илиев, Боев (90 М. Георгиев), Томов (46 Йовчев), Стоян Иванов, Р. Николов (66 Костадинов), Русев

Локомотив Сф: Ив. Василев, Ферари, М. Василев, Н. Иванов, Орачев, Швоня, Том, Милошев, Траянов, В. Николов, Д. Георгиев

Жълти картони: Радев, Ст. Иванов

Съдия: Георги Давидов

Европейската прокуратура извършва обиски в български курорт заради съмнения за измами
Дата: 28/03, 16:33

Какво ни трябва за създаването на модерно офисно пространство?
Дата: 28/03, 16:30