Черно море-БАСК стартира със загуба от шампиона

Дата: 19/10, 09:14

Носителят на Суперкупата на България Хебър (Пазарджик) отбеляза безупречен старт в Суперлигата при мъжете, след като започна с чиста победа при гостуването си във Варна. Волейболистите, водени от Атанас Петров, надиграха Черно море-БАСК с 3:0 (25:18, 25:20  25:17) в мач от първия кръг на шампионата, който се игра във варненската зала „Христо Борисов“, пише Bgvolleyball.com.

Класният състав на гостите от Пазарджик бе водещ през цялото време на срещата, като нямаше особени затруднения за спечелването на отделните части. И в трите гейма „тигрите“ взимаха голям аванс, като след двадесета точка лежерно позволяваха на домакините да намалят пасива си и да отбележат повече точки, но записаха крайната победа за 75 минути игра.

Чeрно море: Христо Енков, Емилиян Георгиев, Явор Генов, Калоян Балабанов, Траян Иванов, Николай Колев - Иван Манолов-либеро (Димитър Василев, Димитър Славов, Йоан Кайряков, Даниел Ал Атраш)
Старши треньор: Юли Тупанков

Хебър: Георги Братоев, Брадли Гънтър, Тодор Алексиев, Александър Ляфтов, Венцислав Рагин, Николай Къртев - Петър Каракашев-либеро (Мартин Симеонов, Стойко Ненчев, Любомир Агонцев)

Старши-треньор: Атанас Петров

Доктор: Тестът за коклюш се прави сутрин на гладно
Дата: 26/04, 22:32