Футболни таланти на "моряците" громят с 5:0 (Снимка)

Дата: 18/08, 11:18

Талантите на Черно море (U15) стартираха контролите от подготвителния лагер в Сливен с разгромна победа. "Моряците", водени от Иван Николов, удариха Верея с 5:0. Еркан Мъстънов откри резултата през първата част, а до почивката варненци изтърваха още куп положения пред вратата на старозагорци.

През второто полувреме Ясен Минчев покачи на 2:0, а с два бързи гола на Петър Иванов, втория от дузпа, Черно море поведе с 4:0. Крайното 5:0 оформи Пламен Стоилов.

Днес "моряците" срещат Сливен във втората си проверка.

Европейската прокуратура извършва обиски в български курорт заради съмнения за измами
Дата: 28/03, 16:33

Какво ни трябва за създаването на модерно офисно пространство?
Дата: 28/03, 16:30