Бивш футболист на Гълъбово казал на Неделчо Матушев: Не ви свириха две дузпи!

Дата: 18/08, 09:56

Макар че дебютира със загуба като старши треньор на Спартак – 0:1 срещу Ботев (Гълъбово), Неделчо Матушев видя и положителни неща в продукцията на своите.

Той разкри също, че според бивш играч на Ботев съдията не е отсъдил две дузпи за варненци.

Ето какво заяви Матушев за „Петел”:

„До 15-ата минута играта бе равностойна, но получихме нелеп гол от фаул, който ни извади от равновесие до края на полувремето.

На почивката направихме корекции, пуснах атакуващи играчи и през второто полувреме доминирахме. Имахме ситуации за изравнителен гол и ако бяхме вкарали, можехме и да победим. Те само лежаха, бавеха и рушаха играта. Дали е имало дузпа за нарушението срещу Боян Илиев? Не една, а две дузпи трябваше да отсъди съдията за нас. Това ми призна мой приятел, бивш футболист на Гълъбово.

Като цяло съм доволен от духа, непримиримостта и характера на моите. Очаквам с всеки мач да подобряваме играта си и да започнем да печелим точки, които ще вдъхнат самочувствие и увереност в силите на момчетата.”

Матушев разкри още, че очаква нападателите Румен Николов и Рангел Абашев да бъдат възстановени за домакинския мач с Локомотив (Сф) на 24 август от 18 часа в Балчик.

Междувременно след двубоя под Аязмото спартаклии получиха два почивни дни, а утре в 18 часа е първото им занимание за седмицата в Оброчище.

Президентът започна срещи с потенциалните кандидати за служебен премиер
Дата: 28/03, 19:47

Томислав Дончев: ПП е известна с уклона си към политическо насилие
Дата: 28/03, 19:41

Мартин Табаков: Ако Ердоган победи Имамоглу в Истанбул, той ще пресече пътя му за президентската власт
Дата: 28/03, 19:32