Мартин Минчев титуляр за Спарта при успех за Купата на Чехия

Дата: 30/09, 20:40

Снимка: Официален сайт на Спарта Прага

Варненският  талант Мартин Минчев започна като титуляр за Спарта Прага в мача от 1/16-финалите за Купата на Чехия срещу втородивизионния Бланско. Спартанци продължават напред в турнира след победа с 2:0. Минчев остана на терена до 73-ата минута, когато беше заменен от Сърджан Плавшич, пише Dsport.

Домакините от Спарта можеха да поведат в резултата в 68-ата минута, но Либор Козак пропусна да се разпише от дузпа, която бе отсъдена за нарушение срещу Мартин Минчев. Първото попадение в срещата падна минута, след като Мартин Минчев излезе от игра, а негов автор стана Карлсон. Три минути преди края на редовното време Филип Соучек оформи крайното 2:0.