Снимка: Булфото, илюстративна
Бързият влак от София за Бургас ще пристигне на последната си спирка със закъснение заради скъсана контактна мрежа в района на Подуяне.
"Не мога да повярвам, че се качих на влака от София за Бургас и не тръгна. Контактната мрежа угасна. Не знам дали изобщо ще тръгнем. Поканиха ни да изпушим по една цигара, аз и това не мога!", информира читател на Петел.
"Оказа се, че паднало дърво малко след гарата е скъсало контактната мрежа. И така стоим и чакаме", добавя още читателят.
За пътуващите до Карлово е осигурен автобус. Очаква се скоро и бързият влак да може да продължи към Бургас.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Лъчезар Богданов: Най-разумно е бюджетът за 2026-а просто да замрази съществуващото положение
Дата: 23/06, 20:47
Кола се обърна по таван на ул. "Царевец" във Варна
Дата: 23/06, 20:40
Очевидец за убийството на Лъвов мост: Хвана го за гушата и краката и директно го изхвърли
Дата: 23/06, 20:37
Иван Иванов: Твърденията на министър Шишков за пътното строителство са абсолютно неверни
Дата: 23/06, 20:30
Пътнически самолет Airbus A320 със 178 пътници на борда от Египет кацна аварийно в Горна Оряховица
Дата: 23/06, 20:23