Мария хвърли бомба за Гущеров: Скоро ще сме родители!


06/02/2015, 13:18

Мария разкри, че е поласкана за доверието и отношението на семейството на Християн Гущеров към нея, както и че дъщеря й Марая може би е била най-щастливият човек в деня на сватбата им. Пайнерката загатна и че скоро семейството може да се увеличи с още един член.  Мария сподели, че връзката й с Християн е „огън, страст, вярност, приятелство, а семейството ни – крепост. Във всички решения сме трима, но с надеждата да станем четирима. Много скоро...”.

Певицата, която напоследък е постоянно в центъра на общественото внимание, изрази недоволство, че се шуми твърде много около личния й живот. Мария увери, че в никакъв случай не е искала и не би си позволила да запълва ежедневието на аудиторията с толкова личен повод, пише "Пик". 

“Като всяка една нормална жена си мечтаех и исках сватбата ми да бъде един миг от най-красивите в живота ни, но по никакъв начин да не ангажирам никого освен нас и нашите приятели с него”, твърди Отвара-чката. Тя разкрива още, че е здраво стъпила на земята, но с големи мечти и цели: “Дисциплината е моят път към успеха, затова постигам целите си. Никога не се отказвам”, обяснява певицата пред "Хелоу".

 Мария и Християн Гущеров се ожениха на 17 януари. Според предбрачния договор Отвара-чката ще получи близо 2 млн. лева обезщетение. В споразумението изрично е написано, че тя няма да получи нито стотинка, ако е изневерила на съпруга си. 

Следете 24 часа в денонощието най-ексклузивните новини от Света, България и Варна в Petel.bg!

Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Откриха шофьора, избягал от катастрофата с линейка в центъра на София
Дата: 21/04, 21:19

Стефан Янев: Гласуването е срещу статуквото и поставя тежка задача пред Румен Радев
Дата: 21/04, 21:02

Янкулов: Мисля, че Сарафов си дава сметка пред какви предизвикателства изправя цялата правосъдна система
Дата: 21/04, 20:501 Коментар

Иран все още не е взел решение дали да участва в преговори със САЩ
Дата: 21/04, 20:40

Григор Димитров отсече: Животът не е само тенис, нямам какво да доказвам на никого
Дата: 21/04, 20:27

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия