Снимки: Община Варна
19 отбора взеха участие в поредното издание на турнира по плажен волейбол за юноши и девойки VIII-X клас, организиран от Българска младежка асоциация за плажни спортове (БМАПС) с подкрепата на Дирекция „Спорт“ към Община Варна.
Призьорите бяха наградени с купи, медали, грамоти и волейболни топки от заместник-кмета на Община Варна с ресор Спорт – София Колева. Въпреки горещото време надпреварата на Южния плаж в морската столица премина при отлична организация, много емоции и атрактивни разигравания.
При девойките в спора за първото място представителките на ВТГ „Г. С. Раковски“ показаха най-стабилна и постоянна игра и заслужено се окичиха със златните медали. Втори остана тимът на IV ЕГ „Фредерик Жюлио-Кюри“, а в спора за третата позиция ПТГ Варна надигра СУ „Неофит Бозвели“.
_%20766x%201383.jpg)
При юношите също имаше много оспорвани срещи, като в крайна сметка титлата стана притежание на състава на ПГИТ „Д-р Иван Богоров“, които във финала пречупиха съпротивата на възпитаниците на Първа ЕГ. В малкия финал първият тим на МГ „Д-р Петър Берон“ победи втората формация на „математиците“.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Битово-фекално замърсяване е причината за измирането на риба във Варненското езеро
Дата: 24/06, 10:25
24 часа: Тройното убийство в Угърчин от ревност
Дата: 24/06, 10:23
Бивш правосъден министър за "Баба Алино": Как Невзоров е бил експулсиран и после е светкавично върнат в България? Има някакъв сценарий
Дата: 24/06, 10:22
На 25 и 26 юни променят движението в участък на АМ "Струма" за ремонт на фуги на съоръжение
Дата: 24/06, 10:14
С 10 евро за двама на плаж Palmero beach
Дата: 24/06, 10:10