Неграмотен мъж си пусна за продажба колата (фото)


14/03/2015, 12:24

Безумно написани обяви се ширят в популярния сайт за продажба на нови и употребявани вещи. Последните две, които ни направиха впечатление, чупят тъпомера на българина. Неизвестен мъж е обявил своето "бенве" за 731 лева, като е отбелязал, че "конпакта е вав перфекно састоияние".

Обявата продължава с пояснение за немското возило, едно е сигурно - няма дума без правописна грешка. Но пък предложението вече е неактивно, тъй като най-вероятно е продадено, съобщава "Флагман"

Друг от Перник пък е обявил своя "таляфон", който е "ОНИКАТ"! Снимката на устройството е правена на някаква маса, текстът към нея също може да оглави класациите по неграмотност. 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Бранителят на Реал Мадрид Алваро Карерас призна за шамара
Дата: 06/05, 11:32

С тържествена церемония бяха осветени бойните знамена и знамената-светини, новите изтребители прелетяха в небето
Дата: 06/05, 11:19

Френски кораб е бил атакуван в Ормузкия проток, има евакуирани моряци
Дата: 06/05, 11:08

Червено злато „събужда“ сърцето
Дата: 06/05, 11:00

Лятна занималня „Шампиони и приятели“ – лято, изпълнено с игри, спорт и нови приятелства!
Дата: 06/05, 11:00

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия