Надраскаха новите павета в центъра на Варна с графит срещу илюминатите


02/04/2015, 14:45

Веселин Златков,
фото Румен Саранев

Надпис със спрей срещу т.нар. „илюминати“ е най-новата вандалска проява, на която е подложен варненския център. Графитът, надраскан със синьо върху новите павета по пешеходната зона, гласи „Събуди се! F..k Iluminati!”.

Тълкуването на това послание оставяме на любителите на конспирации. Преди всичко обаче на драсканиците трябва да се гледа като на поредното – уви, безнаказано – хулиганство по центъра на Варна.

Преди месеци същата част на града беше атакувана от вандали със спрейове, които нашариха с грозните си подписи фасадите на сградите. Реакция за разкриването на извършителите няма. Както е известно, повечето охранителни камери в града не работят, заради затлачено в общината решение кой да ги използва и стопанисва. Бездействието на органите на реда прави вандалите очевидно по-дръзки, а действията им по-безотговорни и скандални. 

Следете 24 часа в денонощието най-ексклузивните новини от Света, България и Варна в Petel.bg!

Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Песков: За Путин 9 май е натоварен и наситен работен ден
Дата: 09/05, 09:15

Между 1 и 1.30 евро на едро за сливи, и ябълки, и череши тази година в Кюстендилско
Дата: 09/05, 09:131 Коментар

Волен Сидеров: Жив съм и в добро здраве. Имаше посегателство над моето здраве
Дата: 09/05, 09:10

Мъж е с изгаряния по ръцете и лицето след пожар от цигара в автомобил
Дата: 09/05, 09:00

Пеевски: България трябва да запази евроатлантическия си път, отстоявайки националното си достойнство и свобода!
Дата: 09/05, 08:564 Коментара

Още новини
Спонсорирани връзки.

Коментари twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия