"Пик": Обявиха за издирване Дивака! Едноръкият крадец кътал цял арсенал в дома си


25/04/2015, 13:11

фото: 24 часа, архив

Един от най-известните столични автокрадци в България Румен Садовски - Дивака е бил обявен за издирване, научи ПИК от полицейски източници.

Едноръката легенда в обирите успяла да се измъкне от ръцете на униформените, които го задържали преди няколко дни, твърди още Пик. 

При обиски в дома му полицаите се натъкнали на цял арсенал, включително граната и използвано оръжие.

Предстои балистична експертиза, която да установи дали с пистолета е било извършено тежко престъпление.

Дивака е един от най-сръчните грабители на коли в София в последните 20 години. Той беше приятел на един от митичните автокрадци Джиджи, който бе разстрелян преди няколко години в столичния квартал "Люлин".

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Междуконтиненталната дистанционна хирургия вече е реалност
Дата: 10/05, 10:40

Шофьори: Движението след катастрофата между Варна и Добрич е спряно, има колона от изчакващи автомобили
Дата: 10/05, 10:38

Добри условия за туризъм в планините, но прогнозата е за влошаване на времето
Дата: 10/05, 10:26

Страните, спазващи санкциите на САЩ срещу Иран, ще имат затруднения при преминаването на Ормузкия проток
Дата: 10/05, 10:21

Авария оставя без вода днес абонати във Варна
Дата: 10/05, 10:18

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия