Стана ясен съставът на Лудогорец за решителния реванш срещу Милсами. В първия мач от втория квалификационен кръг молдовците изненадващо победиха с 1:0 и така сега българският шампион трябва да победи задължително, за да продължи участието си в турнира.
Двубоят започва в 18 часа и ще бъде предаван пряко по Diema Sport, онлайн на платформата Gong Play и по честотите на Дарик радио.
Йордан Минев, който до последно беше под въпрос за мача заради здравословни проблеми, все пак ще стисне зъби и започва като титуляр. Старши треньорът Бруно Рибейро е подготвил лека изненада с включването в стартовите 11 на Вандерсон, който най-вероятно ще заеме мястото по десния фланг, на което най-често се изявява Михаил Александров. Единствен от новите попълнения титуляр е Андрей Препелица, а атаката ще бъде водена от Жуниор Кишада.
Ето кои 11 ще стартират двубоя с мисия да победят и да класират отбора си напред в Шампионската лига:
Владислав Стоянов, Йордан Минев, Александър Александров, Браян Ангуло, Светослав Дяков, Андрей Препелица, Вандерсон, Марселиньо, Върджил Мисиждан, Жуниор Кишада.
Депутатите в новия парламент започват работа по същество
Дата: 07/05, 07:21
Два руски дрона се разбиха в Латвия
Дата: 07/05, 07:14
Започва изплащането на пенсиите за май
Дата: 07/05, 07:06
Адресите без ток днес във Варна и региона
Дата: 07/05, 07:00