Некролозите на две 16-годишни деца посрещат и изпращат преминаващите през почерненото село Лесидрен. Красивата Велислава и талантливият Марино загинаха, след като автомобил ги помете по време на незаконна гонка.
Вчера младото момиче бе изпратено в последния си път в своя роден град Троян. Нейният връстник ще бъде погребан днес в затворен ковчег в Лесидрен, съобщава „Телеграф”. Трупът на младежа беше транспортиран късно вчера от столичната болница „Пирогов” обратно в неговото любимо село, където днес в 13 ч. близки и роднини ще си кажат последно сбогом с него.
От две години Марино живеел с майка си и по-малкото си братче в София. Баща му бил на гурбет в Германия и се върнал веднага, след като научил трагичната вест. Марино бил ученик в 51 СОУ „Елисавета Багряна”. Съучениците му са потресени, а училището е в траур и организира петиция за по-тежки наказания на убийците на пътя.
Следете всяка минута 24 часа в денонощието последните новини - такива, каквито са, от Света, България и Варна в Petel.bg!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Бъдете с нас навсякъде и през вашия мобилен телефон!
Обявиха жълт код за опасно време в 18 области
Дата: 12/05, 07:08
Иран предупреди, че е готов да преподаде урок на всеки агресор
Дата: 12/05, 07:04
Бюджетната комисия в НС разглежда двата законопроекта на „Прогресивна България“ за овладяване на цените
Дата: 12/05, 07:00
Адресите без ток днес във Варна и региона
Дата: 12/05, 07:00
Повишаване на температурите и дъжд след обед във Варна
Дата: 12/05, 06:00