Майката на Марино: Ако знаех, че е в мозъчна смърт, щях да даря органите му


14/08/2015, 20:20

24 часа

Майката на 16-годишния Марино - Пенка, разплака още по-неутешимо всички, дошли да изпратят сина й в последния му път. Тя намери сили да сподели огорчението си, че не са казали, че момчето е в мозъчна смърт. Ако е била уведомена за това, щяла да дари органите му и да даде живот на някой друг, разказа почернената жена.

Лесидрен изпрати Марино в жежкия петък, който бе обявен за траурен от кмета на селото. След отрупания с венци ковчег вървяха стотици хора. Пастрокът му Валентин се завърнал от Германия за печалната церемония, но по-малкото братче още не знаело за смъртта на батко си.

Съученици на момчето от столичното 51-о училище, които дойдоха в селото за погребението, ридаеха неудържимо за ненавременната му и жестока загуба. Изпратиха го и родителите на другото загинало дете - Велислава, които я погребаха предния ден - в четвъртък.

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



В поздрав към Тръмп: Путин напомни, че Русия и САЩ носят обща отговорност за глобалната сигурност
Дата: 04/07, 14:26

Повдигнаха обвинения на директора на ВиК-Бургас и още един служител
Дата: 04/07, 14:12

Километрични опашки на "Маказа" въпреки Шенген
Дата: 04/07, 14:02

Общо 4 560 000 евро са похарчили партиите в предизборната кампания
Дата: 04/07, 13:54

КЗК: Млекопроизводството у нас е пред загиване
Дата: 04/07, 13:44

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия