Среднощно меле! "Ауди" се размаза в ремаркето на ТИР


16/08/2015, 10:11

На един от централните булеварди във Враца е станала жестока катастрофа.

Лек автомобил „Ауди“ А6 буквално се е размазал пред старите гробища в ремаркето на ТИР с чуждестранна регистрация.

Тежкият камион се е движел по бул. „Мито Орозов“ в посока към Оряхово, когато немската кола се е забила в ремаркето му и е влязла под него, съобщава tribali.info.


По първоначална информация, в смачканата кола е бил само един мъж, който вече е закаран в болница. Когато са го извадили от автомобила, той все още е дишал и е бил контактен, но на този етап няма повече информация за състоянието му.



На мястото на катастрофата има много полиция и минаването по булеварда е затруднено. Очаква се дежурната група на дознателите да пристигне и да започне оглед. 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Гечев: Внесохме законопроекти против неоправданите цени в магазините
Дата: 11/05, 15:19

Човекът, който даде идеята Джирото да дойде в България: Няма нито едно обвинение от отборите на падналите състезатели към пътната настилка
Дата: 11/05, 15:13

Близо 20 държави проявяват интерес към подписване на споразумения за дронове с Украйна
Дата: 11/05, 15:09

Времето във Варна във вторник: До 23 градуса и гръмотевици
Дата: 11/05, 15:03

Премиерът Радев назначи двама заместник-министри на финансите
Дата: 11/05, 14:59

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия