В нета вече се появи видео от екшъна във Варна от малките часове на деня. Екип на NewsLine.bg видя, как пет души от неустановен произход, твърдящи за себе си, че били румънци, след това копанари и накрая християни, но в никакъв случай роми, спряха колата си с шуменска регистрация по средата на уличното платно, точно срещу сградата на общината.
Под звуците на кючеци петима мъже започна луди танци по пътното платно и върху самия автомобил.
След няколко обаждания на граждани до 112, пристигналите служители на МВР озаптиха развилнелите се мъже.
_310x465.jpg)
Преди това обаче се стигнало до конфликти с преминаващи шофьори - освен заради опасността от катастрофа, имало и заплахи за побои, ритане и блъскане по преминаващи коли, допълва изданието.
_310x465.jpg)
Трима от задържаните са били прибрани в едната патрулка, а останалите двама - в тяхната кола и заедно с един полицаи при тях, са били ескортирани от пристигналите полицейски екипи.
Хороскоп за сряда: Телец - лични проекти; Рак - срещи; Дева - финанси; Стрелец - задачи; Водолей - семейство
Дата: 13/05, 04:30
Подготовка за екскурзия: С кратък онлайн курс по английски научавате най-важното за 10 часа
Дата: 13/05, 04:10
На 13 май 1917 г. три овчарчета виждат обявлението на Света Дева Мария край Фатима
Дата: 13/05, 04:00
Рожден ден празнува Камен Воденичаров
Дата: 13/05, 03:00
"Монти Мес" с ново заведение за храна за дома и офиса във Варна
Дата: 13/05, 02:50