Внучката на Морган Фрийман убита от гаджето си, бил екзорсист


17/08/2015, 07:21

Гаджето на доведената внучка на Морган Фрийман я е убило при опит за екзорсизъм, пише "Дейли мейл", цитиран от Блиц. Според свидетеля Брайдън Тарафа (28), той бил в дома си, когато чул химна "Исус Христос се роди". "Чух как мъж крещи "Исус Христос се роди". Звучеше маниакално. И чух жена да крещи малко след това", разказва Тарафа, .

Когато полицията пристигнала след сигнала му, открила 33-годишната внучка на Фрийман с многобройни прорезни рани на тротоара пред жилищната сграда в Ню Йорк. Това се е случило около 3 сутринта. 65-годишният съсед Джордж Худаско твърди, че е видял атаката с ножа и през цялото време нападателят крещял: "Излезте, демони, аз ви прогонвам!"

Гаджето на ЕʼДена Хайнс е бил видян от пристигналите полицаи да стои надвесен над тялото й, продължавал да крещи. Бил е арестуван без проблеми и в момента е под охрана в психиатрична клиника. Според свидетели, той продължавал да мушка вече безжизненото й тяло до момента, в който дошли полицаите.

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Заловиха бракониер да лови риба с мрежа в яз. „Тича“
Дата: 13/05, 01:30

На 13 май Католическата църква чества Дева Мария от Фатима
Дата: 13/05, 01:00

Биофилтър спасява черния дроб
Дата: 13/05, 00:40

"Монти Мес" с ново заведение за храна за дома и офиса във Варна
Дата: 13/05, 00:40

На 13 май отдаваме почит към паметта на Свети Георги Изповедник
Дата: 13/05, 00:30

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия