„Мисля, че в крайна сметка изгубихме две точки. Не започнахме добре и изиграхме слабо първо полувреме. Не бяхме въобще активни в атака и резонно Берое ни вкара гол независимо, че беше от статичо положение. Владееха повече играта, а ние се бяхме прибрали в средата на терена. Това ни беше първоначалната идея, но не поглеждахме към вратата на противника. Имаше епизодични атаки и плахо поглеждахме към вратата“, коментира старши треньорът на Черно море Никола Спасов след равенството 1:1 с Берое в 5-я кръг на "А" група, съобщи gong.bg..
„Закономерно ни вкараха гол. Като казвам, че не съм доволен от резултата и мисля, че играхме по такъв начин, че трябваше да вземем мача. Имахме чисти положения през второто полувреме, много преди Берое да ни създадат проблеми. Ако бяхме вкарали втори гол, щяхме да вземем победата“, каза още Спасов и продължи:
„На почивката казах, когато отнемаме топката да атакуваме и да бъдем по-агресивни. Направих и две промени. Стенио беше изморен от мача за Купата. Двете смени на полувремето се включиха перфектно. Двама човека в крайна сметка си е полезно. Не съжалявам, че сме започнали по този начин мача. Ако забелязахте, в последните 10 минути рискувах и отново останахме с трима защитници. Исках да вземем победата, но не ни се получи. Мисля, че и Марчин не се включи на висотата, на която исках.“
„Мисля, че отборът има достатъчно самочувствие. Винаги е хубаво да се печели, но съжалявам днес за трите точки. Нямаме достатъчно точки, но няма криза, няма притеснения. Аз съм сигурен, че нещата вървят напред и ще играем все по-добре“, завърши Никола Спасов.
Променят движението в участък на АМ „Хемус“ в Ловешка област от утре
Дата: 10/05, 22:42
Дара блесна на червения килим на Евровизия с "кукерска" рокля
Дата: 10/05, 22:32
Стачки в Италия ще доведат до отменени полети и транспортни затруднения утре
Дата: 10/05, 22:30
Рибите дремят през деня, подобно на хората
Дата: 10/05, 22:24
Атанаска Дишева: Нямам кой знае какви очаквания от новия правосъден министър
Дата: 10/05, 22:072 Коментара