Ще продължим да искаме оставката на председателя на КЕВР Иван Иванов и през септември, каза пред журналисти председателят на КРИБ Кирил Домусчиев, съобщи „Фокус”.
„От работодателските организации смятаме, че той не се справя и се води от прекалено популистки виждания, а видяхме до какво доведе подобно поведение в Гърция”, добави той.
По думите му предстоят още срещи между работодателите и властта, на базата на които ще може реално да се каже дали правителството е свършило работата си по отношение на намирането на резерви в енергийния сектор, пише "Труд".
„Дали ще има нови протести зависи от диалога ни с правителството. Убеден съм, че Министерството на енергетиката прави всичко възможно, но то има нужда и от нашата подкрепа, защото със сигурност министър Петкова се бори с много интереси”, допълни още Домусчиев.
Следете всяка минута 24 часа в денонощието последните новини - такива, каквито са, от Света, България и Варна в Petel.bg!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Бъдете с нас навсякъде и през вашия мобилен телефон!
Почина бившият директор на Пловдивския архив
Дата: 11/05, 23:14
Официално откриване на сграда C-max center - Варна
Дата: 11/05, 23:10
Тръмп спира федералните данъци върху горивата
Дата: 11/05, 23:07
Дават ход на делото срещу 21-годишния Михаил, обвинен за смъртта на Йоана
Дата: 11/05, 23:00
Внесоха законопроект за по-строга забрана на китайските автомобили в САЩ
Дата: 11/05, 22:52