Голяма българска компания търси 2000 нови служители!


19/08/2015, 08:57

Снимка: Булфото

Българската IT компанията "Сайбиз" , която работи за САЩ, вдига 10-етажна сграда срещу парк "Лаута" в Пловдив и ще наеме между 1500-2000 души на работа, съобщава кметът Иван Тотев, пише 24chasa.bg.

Той каза, че още една чужда IT компания мести работата си в Града под тепетата. Кметът обаче засега пази името й в тайна.

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Има сигурно решение за високия холестерол
Дата: 23/06, 07:10

Холанд с нови два гола за нова победа на Норвегия
Дата: 23/06, 07:08

Мбапе отново вкара 2 гола и подгони Меси
Дата: 23/06, 07:00

Адресите без ток днес във Варна и региона
Дата: 23/06, 07:00

Слънчево и без вятър по Черноморието
Дата: 23/06, 06:00

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия