Снимка: Булфото
Българската IT компанията "Сайбиз" , която работи за САЩ, вдига 10-етажна сграда срещу парк "Лаута" в Пловдив и ще наеме между 1500-2000 души на работа, съобщава кметът Иван Тотев, пише 24chasa.bg.
Той каза, че още една чужда IT компания мести работата си в Града под тепетата. Кметът обаче засега пази името й в тайна.
Има сигурно решение за високия холестерол
Дата: 23/06, 07:10
Холанд с нови два гола за нова победа на Норвегия
Дата: 23/06, 07:08
Мбапе отново вкара 2 гола и подгони Меси
Дата: 23/06, 07:00
Адресите без ток днес във Варна и региона
Дата: 23/06, 07:00
Слънчево и без вятър по Черноморието
Дата: 23/06, 06:00