Варна се преобразява: Ето къде е най-новият фонтан!


19/08/2015, 11:35

Фото Румен Сарандев

Вода блика най-малко от два часа от шахта на ул. „Княз Александър Батенберг“ във Варна. Водопроводният гейзер мокри улицата с обилна питейна струя, която още не е спряна, видя репортер на „Петел“. Минувачи коментираха с усмивка, че той доста напомня т.нар. сухи фонтани в обновения център на града, който станаха любимо място за водни игри и разхлаждане на малчуганите. За съжаление, заради този теч на живеещите наоколо може да им се наложи да се разхлаждат точно на новите водоскоци, тъй като се очаква да остана поне известно време със сухи чешми в домовете си, поне докато бъде отстранена аварията.

Следете всяка минута 24 часа в денонощието последните новини - такива, каквито са, от Света, България и Варна в Petel.bg!

Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

Бъдете с нас навсякъде и през вашия мобилен телефон!   

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Шофьорът от катастрофата на АМ "Тракия": Направих всичко възможно да удържа камиона
Дата: 25/06, 18:09

Обявиха къде ще спира тока във Варна и региона до 29 юни
Дата: 25/06, 18:04

Ученици от Математическата гимназия влязоха в ролите на съдии и медиатори в Окръжен съд - Варна
Дата: 25/06, 18:01

„Соколите“ вземат ляв бек от Гьозтепе
Дата: 25/06, 17:59

Община Варна отбеляза 10 години от партньорството си с DEA
Дата: 25/06, 17:45

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия