Фото Румен Сарандев
Вода блика най-малко от два часа от шахта на ул. „Княз Александър Батенберг“ във Варна. Водопроводният гейзер мокри улицата с обилна питейна струя, която още не е спряна, видя репортер на „Петел“. Минувачи коментираха с усмивка, че той доста напомня т.нар. сухи фонтани в обновения център на града, който станаха любимо място за водни игри и разхлаждане на малчуганите. За съжаление, заради този теч на живеещите наоколо може да им се наложи да се разхлаждат точно на новите водоскоци, тъй като се очаква да остана поне известно време със сухи чешми в домовете си, поне докато бъде отстранена аварията.
_310x465.jpg)
Следете всяка минута 24 часа в денонощието последните новини - такива, каквито са, от Света, България и Варна в Petel.bg!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Бъдете с нас навсякъде и през вашия мобилен телефон!
Акцията на МВР в район "Приморски" е заради издаване на удостоверения за търпимост
Дата: 25/06, 16:40
Менторът на Никола Цолов: Информацията за Формула 1 е абсолютна спекулация
Дата: 25/06, 16:35
Първата гореща вълна за годината отне живота на 212 души в Испания
Дата: 25/06, 16:28
Банки удължават срока за обмяна на левове в евро без такси
Дата: 25/06, 16:26
И в басейните спасители и медицински пунктове са задължителни
Дата: 25/06, 16:17