Читатели заливат "Петел" с порой от снимки от наводнението във Варна! Въпросът е кой не си свърши работата


19/08/2015, 16:01

Във Варна днес имаше наводнение след 5 минутен дъжд.

Големият въпрос е защо не са почистени затлачените шахти и какво още чака общината да се случи.

На горната снимка е района на Икономическия университет във Варна.

Водата е заляла дори и тротоара.

Реките текат по новоремонтираните главни булеварди на града, а в малките улички е още по-тежко.

Водата се оттича изключително бавно.

"На улица Воден се превърна в езеро след дъжда. Така и не направиха настилка.Както всичко БЪЛГАРСКО РАБОТАТА ВИНАГИ Е НАПОЛОВИНА СВЪРШЕНА.Няма и 5 метра до стълбите но по- добре езеро отколкото павета", пише наша читателка.

Следете всяка минута 24 часа в денонощието последните новини - такива, каквито са, от Света, България и Варна в Petel.bg!

Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

Бъдете с нас навсякъде и през вашия мобилен телефон!      

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Тройният концерт на Бетовен събира три световни звезди на юбилейното издание на „Варненско лято“
Дата: 26/06, 23:13

Нетаняху: Израел ще запази присъствието си в Южен Ливан, докато "Хизбула" не си предаде оръжията
Дата: 26/06, 23:05

Норвегия 1:3 Франция на почивката след хеттрик на Дембеле
Дата: 26/06, 22:56

Държавният департамент на САЩ: В момента Украйна печели войната
Дата: 26/06, 22:48

bTV: Арестуваха шефа на ВиК Несебър и заместника му
Дата: 26/06, 22:43

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия