Палачът на Черно море влезе слeд дузпи в групите на Лига Европа


28/08/2015, 07:33

Илюстрация: Булфото

Динамо Минск, който отстрани Черно море в предварителните кръгове на Лига Европа, се класира за груповата фаза на турнира. Успехът за тима от дойде много трудно, като Динамо трябваше да мине през рулетката на дузпите, за да отстрани австрийския Залцбург, съобщи gong.bg.

В редовното време и продълженията срещата завърши при резултат 2:0 в полза на домакините от Залцбург, но след успеха в първия мач на Динамо със същия резултат, мачът влезе в продължения.

В допълните 30 минути двата тима не успяха да се изненадат, въпреки че Залцбург бе по настоятелният тим през целия мач. За повече от 120 минути игра, футболистите на Динамо отправиха едва един точен удар във вратата на австрийците.

При изпълнението на дузпите обаче, отборът от Минск бе далеч по съсредоточен и дори нямаше нужда да изпълнява всичките си пет дузпи. Футболистите на Залцбург пропуснаха три от петте си възможности за гол, докато гостите стреляха неточно само веднъж.

Така след 3:2 при дузпите, палачът на Черно море ще играе в груповата фаза на Лига Европа.

В друг мач от решителните плейофи за влизане в групите на Лига Европа, Легия Варшава надделя с 3:2 над Зоря Луганск от Украйна.

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Българин загина при катастрофа с мотор в Гърция
Дата: 12/05, 16:48

Градушка като яйце удари Трявна, много коли са изпочупени
Дата: 12/05, 16:43

Кметът на Лом е привлечен като обвиняем за опит за купуване на гласове
Дата: 12/05, 16:432 Коментара

Излъчиха първенците по стрийтбол за V-VII клас от „Ученическа купа Варна 2026“
Дата: 12/05, 16:36

Арестуваха бизнесмен от София при опит за подкуп с 40 хиляди евро на областния управител на Добрич
Дата: 12/05, 16:322 Коментара

Още новини
Спонсорирани връзки.

Коментари twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия