Женско меле взриви "Биг брадър"! Хвърчат столове! Вижте скандални подробности!


02/09/2015, 21:02

Вербалната агресия в Къщата не стихва. Това неминуемо доведе и до саморазправа в риалитито.  В центъра на зверски скандал се озоваха ромката Ирена и еротичната моделка Силвия. Двете дами показаха истинска нетърпимост една към друга, пише "Пик".

Първоначално уж всичко започна като сближаване, но малко по-късно ситуацията излезе извън контрол. "Не можеш да казваш твоето си мнение за мен, защото то не важи. Една стриптизьорка няма да ми казва дали майка ми се гордее с мен или не. Айде сиктир бе, мангал. Циганите са ги горeли. Не обичам циганите, защото са такива като теб. Заклевам се, че и твоята къща ще гори. Да ти е*ба майката, мършо", бяха само част от репликите, които пияната Силвия отправи към Ирена.

Нервите на ромката не издържаха в момента, в който моделката заговори за детето й. В пристъп на агресия Ирена хвърли стол по Силвия. "Коляното ми посиня", оплака се пияната брюнетка и добави, че иска да си ходи. Междувременно в Къщата влязоха униформени охранители, за да потушат страстта между двете дами. 

Следете всяка минута 24 часа в денонощието последните новини - такива, каквито са, от Света, България и Варна в Petel.bg!

Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

Бъдете с нас навсякъде и през вашия мобилен телефон!              

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



След обяд над Черноморието ще превали
Дата: 13/05, 06:00

Спортът по телевизията в сряда 13 май
Дата: 13/05, 05:00

"Монти Мес" с ново заведение за храна за дома и офиса във Варна
Дата: 13/05, 04:50

Биофилтър спасява черния дроб
Дата: 13/05, 04:50

Хороскоп за сряда: Телец - лични проекти; Рак - срещи; Дева - финанси; Стрелец - задачи; Водолей - семейство
Дата: 13/05, 04:30

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия