Никола Спасов разговаря с Джика Хаджи. Вижте какво се разбраха и какъв жест направи легендата


05/09/2015, 14:20

Снимка: Булфото, архив

Треньорът на Черно море Никола Спасов е разговарял с легендата на румънския и световния футбол Георги Хаджи след проверката с Виторул, която варненци спечелиха с 2:0 в Констанца вчера.

„Говорихме с Хаджи и е надявам съвместното ни сътрудничество да продължи. Иначе съм доволен от показаното, много полезна проверка за нас. Имах възможност да видя на терена играчи, които използвах по-рядко до този момент в „А“ група, както и възстановените от контузии“, допълни Спасов. Последният е бил зарадван и с фланелка на Виторул, подарена му от Хаджи.

Днес предобед „моряците“ направиха възстановителна тренировка и получиха два дни почивка. Отборът подновява занимания в понеделник, а в петък от 16,15 часа приема Локомотив (Пд) в мач от осмия кръг на елита.

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



До 29 градуса и слънце по Черноморието
Дата: 07/07, 06:00

Спортът по телевизията във вторник 7 юли
Дата: 07/07, 05:00

Пресечна точка на ортопедична онкология и ставна хирургия
Дата: 07/07, 05:00

На днешната дата в историята
Дата: 07/07, 04:00

На 7 юли рожден ден има Антон Радичев
Дата: 07/07, 03:00

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия