След над десетгодишно прекъсване от понеделник към бързите влакове от София до Варна в 6,50 ч и от Варна към София в 7,30 ч, ще бъдат прикачени вагон-ресторанти, съобщиха от БДЖ. И двата влака са със задължителни резервации.
„Така клиентите на превозвача ще имат възможност по време на своето пътуване да си закупуват топли и студени закуски и напитки, които се предлагат в специализирания вагон“, обясняват от държавното дружество.
Вагоните от тип „бистро” разполагат със салон за консумация с бар за обслужване на пътниците. Барът е оборудван с уреди за съхранение, охлаждане и затопляне на предлаганите артикули от менюто.
В салона за консумация има сепарета с маси и седящи места. На страничната стена на салона за консумация е разположен барплот за правостоящи.
Следете всяка минута 24 часа в денонощието последните новини - такива, каквито са, от Света, България и Варна в Petel.bg!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Бъдете с нас навсякъде и през вашия мобилен телефон!
Спортът по телевизията в сряда 13 май
Дата: 13/05, 05:00
"Монти Мес" с ново заведение за храна за дома и офиса във Варна
Дата: 13/05, 04:50
Биофилтър спасява черния дроб
Дата: 13/05, 04:50
Хороскоп за сряда: Телец - лични проекти; Рак - срещи; Дева - финанси; Стрелец - задачи; Водолей - семейство
Дата: 13/05, 04:30
Подготовка за екскурзия: С кратък онлайн курс по английски научавате най-важното за 10 часа
Дата: 13/05, 04:10