ЗАДЪРЖАХА ДЪМПЕЛА ЗА ПОБОЯ НАД БАГАТА (+ВИДЕО)


27/02/2012, 16:35

 

Даниел - Дъмпела е задържан за 24 часа за боя със самбиста Благой Иванов - Багата. Срещу него има стари разработки за притежаване на наркотици и управление на автомобил с фалшиви номера. Още трима, присъствали в заведението по време на инцидента, са разпитани в СДВР, но не са задържани.

Това съобщиха от пресцентъра на МВР.

Според една от версиите, групата около Дъмпела, представител на люлинския ъндърграунд, е замесена в кървавия екшън, в който пострада в нощта срещу неделя ММА боец Благой Иванов-Багата, съобщиха в неделя разследващи. Багата е в "Пирогов" и лекари още се борят за живота му. Той бе намушкан под мишницата, но острието на ножа, влязъл до сърцето. 

Благой Иванов и приятелите му са били добре почерпени по време на инцидента. Приятелите му обаче са категорични, че той не се държи агресивно и не би се нахвърлил на никого. "Той e професионален състезател, човек с дисциплина и не би тръгнал да се бие", смята негов съотборник.

Задържаният Д.С. - Дъмпела е криминално проявен, допълват от МВР. През 2008 г. е регистриран за изнудване на територията на Трето районно управление. През 2009 г. е задържан в Дупница за притежание на наркотици и използване на документи менте. В колата му е открита дрога, а при последвалата проверка се установило, че номерът и документите на автомобила са неистински.

Световният щампион по самбо Благой Иванов е син на служителя от ГДБОП Александър Иванов. 

 

БЛИЦ

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Във Варна се състоя ритуал по тържественото издигане на флага на Военноморските сили
Дата: 06/05, 09:50

Голям протест на сръбските студенти е насрочен за 23 май
Дата: 06/05, 09:42

8 нови профилактични кампании в лаборатория „ЛИНА“
Дата: 06/05, 09:40

Променят движението в центъра на Варна заради празника
Дата: 06/05, 09:33

Георги Лозанов: Парламентът е място за „възпитана битка“, а не за лични нападки
Дата: 06/05, 09:28

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия