Един от съотборниците на Димитър Бербатов в ПАОК и словашки национал Роберт Мак очаква феновете на отбора да запълват стадион "Тумба" до краен предел за в бъдеще най-вече заради българина, пише блиц.
"Тази година отборът ни е съвсем различен в сравнение с миналия сезон. Привлякохме много добри играчи, но безспорният ни удар е Димитър Бербатов. Заради него хората идват на стадиона, той трябва да пълни трибуните на "Тумба" занапред", сподели избраният за футболист на месец август в ПАОК футболист.
"Виждам вярата в очите на нашите фенове. Те се изсипват постоянно на тренировките след неговото идване, сега очаквам да е така и на мачовете. Много е добре за ПАОК и гръцкия футбол да има такива играчи. Получава се нещо хубаво за този клуб", допълни 24-годишният нападател.
Спортът по телевизията в сряда 13 май
Дата: 13/05, 05:00
"Монти Мес" с ново заведение за храна за дома и офиса във Варна
Дата: 13/05, 04:50
Биофилтър спасява черния дроб
Дата: 13/05, 04:50
Хороскоп за сряда: Телец - лични проекти; Рак - срещи; Дева - финанси; Стрелец - задачи; Водолей - семейство
Дата: 13/05, 04:30
Подготовка за екскурзия: С кратък онлайн курс по английски научавате най-важното за 10 часа
Дата: 13/05, 04:10