Нов кошмар с 300 души във влака София-Бургас! Ето го потресаващия им разказ пред БТВ


22/09/2015, 13:18

Кадър Булфото

Истински кошмар преживели пътниците от влака София-Бургас, алармира зрител на БТВ. Близо 300 души са били принудени да слязат от композицията и да чакат на гола поляна автобуси, които да ги приберат.

На финала дошли само два автобуса. Сред пътниците имало много майки с деца. Половината от хората успели да се качат в рейсовете, но другите останали на поляната. „Беше кошмар”, пише зрителят. Тези, които успели да се уредят с място, били свалени на гара Иганово, където още 3 часа чакали влакът да тръгне. „Имаше майки с деца, които се качиха в последния рейс от Клисура. Трябва да се направи нещо, защото вчера от 4 ч. сме тръгнали и сме се прибрали в 2 ч. през нощта”, възмущава се пътникът. 

Следете всяка минута 24 часа в денонощието последните новини - такива, каквито са, от Света, България и Варна в Petel.bg!

Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

Бъдете с нас навсякъде и през вашия мобилен телефон!

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Модева: Бюджетът за реклама на България е доста ограничен в сравнение със съседните страни
Дата: 12/05, 15:09

Отсечените липи на бул. "Княз Борис" били опасни и неподходящи за градски условия
Дата: 12/05, 15:08

Шефът на Славия: Не Лудогорец, а Светият синод да поиска Балов, няма да стане
Дата: 12/05, 14:55

Самолети на САЩ нарушиха въздушното пространство на Австрия, Виена вдигна изтребители
Дата: 12/05, 14:551 Коментар

Избраха Саръбоюков и Карамфилов за Спортист и Треньор №1 за март
Дата: 12/05, 14:46

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия