Дупката на ул. "Ген. Киселов" във Варна, която почти погълна гумата на голям камион, вече е запълнена. Това видя репортер на "Петел" на мястото. В дълбоката и сравнително широка яма е насипан чакъл. Участъкът от улицата сигурно ще остане още известно време в това състояние, за да се слегне натрошения камък, след което дупката ще бъде закърпена с асфалт.
Подобна бърза реакция на сигнал за повредена улица не е типична за Варна, и мнозина от живеещите наоколо са приятно изненадани от светкавичната реакция. Най-вероятната причина за пропадането на улицата пък е стар теч, който е отнесъл долния слой на настилката.
Следете всяка минута 24 часа в денонощието последните новини - такива, каквито са, от Света, България и Варна в Petel.bg!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Бъдете с нас навсякъде и през вашия мобилен телефон!
България е четвърта в Югоизточна Европа по безопасна вода
Дата: 11/05, 08:46
Протести и напрежение в Габрово след масово сбиване, все още няма повдигнати обвинения
Дата: 11/05, 08:43
Карловци: Ако решат да го затворят, нашите деца умират
Дата: 11/05, 08:35
До края на лятото изграждат временен обход над свлачището между Пампорово и Смолян
Дата: 11/05, 08:27
Биофилтър спасява черния дроб
Дата: 11/05, 08:20