Кадър: Нова ТВ
Допускаме всичко. Не искам да мисля за най-лошото. Знам, че е жив и иска да си дойде. Помогнете хора. Това заяви пред Нова телевизия майката на изчезналия студент Момчил Семерджиев. "Ще го търсим до последно", заяви през сълзи тя.
"Брат ми няма никакви наклоnности към секти, наркотици или други подобни неща. Нормално момче е, радваше се, че се прибрал. Не дължи пари на никого, в себе си е имал само джобни средства", сподели Явор Семерджиев, брат на изчезналия студент, пише standartnews.com .
"Той е безконфликтен, не се е карал с никого от своите приятели. Няма логика от това изследване. Той е едно слънчево дете", добави бащата на Момчил.
Според информация на Нова до момента са разпитани над 20 души, проверени са четири адреса, но не са открити никакви следи
Бившият служебен министър на енергетиката Трайчо Трайков: Кабинетът е в правото си да предприеме действие по смяната на Спецов
Дата: 09/05, 13:40
Веласкес определи групата за дербито с Лудогорец
Дата: 09/05, 13:34
БАБХ ликвидира четири огнища на шарка край Пловдив
Дата: 09/05, 13:20
Предупреждение за сериозно понижение на температурите, дъжд и гръмотевици в близките дни
Дата: 09/05, 13:11
В Бургас стартира вторият етап от Giro d'Italia
Дата: 09/05, 13:00