Снимка: Булфото
Мъж от Вършец е бил пребит до смърт в нощта срещу неделя. Трупът на 54-годишния Красимир И. е открит около 5,20 часа на 4 октомври на улици "Република", близо до църквата. Тялото е намерено на пажажа, потънало в кръв. На ужасната гледка се натъкнали патрулиращи полицаи, съобщи konkurent.
За убийството на Красимир са арестувани двама братя от Берковица. 27-годишният Найден и 26-годишният Дафин. Полицията ги е открила в района на убийството.
Мъртвият Красимир бил безобиден човек, твърдят хората във Въшец. Живеел с баща си и сина си, съпругата и дъщеря му са в Италия. От години мъжът не работи. Бил електротехник. Напоследък пиел повечко и често просел цигари и пари от хората по улиците.
Полицията изяснява причините за жестокия побой, довел до смъртта на Красимир.
Следете всяка минута 24 часа в денонощието последните новини - такива, каквито са, от Света, България и Варна в Petel.bg!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Бъдете с нас навсякъде и през вашия мобилен телефон!
Владислав Панев от ДБ за мерките срещу поскъпването: Още чиновници в администрацията - това ли ще е големият ефект
Дата: 13/05, 10:46
Напрежение и блокада на пътя при протест срещу ТЕЦ "Бобов дол"
Дата: 13/05, 10:42
Подготовка за екскурзия: С кратък онлайн курс по английски научавате най-важното за 10 часа
Дата: 13/05, 10:40
Огромен пожар унищожи "туристическия "Кремъл" в Москва
Дата: 13/05, 10:371 Коментар
Заповедта за изсичането на 7-те дървета пред новата сграда на бул. "Княз Борис" е от кмета на Варна, подписана от зам. кмет
Дата: 13/05, 10:303 Коментара