ТМПЦ - Варна: Няма никакви последствия за главния театър-майстор на ТМПЦ Варна, мъжът е на работа днес


07/10/2015, 13:44

Между трето и четвърто действие на спектакъл на Основна сцена на ТМПЦ Варна на 6 октомври при регулярна бърза смяна на декора (т.н. тъмна промяна)  се налага главният театър-майстор Никола Колев да отстрани проблем с една от засеклите макари.

Подхлъзва се и пада от 3 м височина, веднага му е оказана спешна помощ и след няколко часа той се прибира у дома. Днес е жив и здрав на работа. 

Тъй като работата на сцена е рискова, всички технически служби в ТМПЦ Варна имат 2 застраховки - застраховка "Живот" и застраховка "Злополука". Всички останали артисти и служители на ТМПЦ Варна се ползват със застраховка  "Живот".

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Откриха починал човек до метростанция „Опълченска“ в София
Дата: 12/05, 22:06

Шестокласник от Добрич върна изгубена пенсия и показа, че доброто е живо
Дата: 12/05, 21:50

Русия тества новата си междуконтинентална ракета
Дата: 12/05, 21:44

Илиев: По-агресивни сме, скъсяваме дистанцията до хората и сме доволни от това нещо, има промяна
Дата: 12/05, 21:41

Тенчо Тенев: У нас няма сериозни санкции за нарушителите по пътищата
Дата: 12/05, 21:342 Коментара

Още новини
Спонсорирани връзки.

Коментари twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия