Българските неволи застигнаха и англичанин.Той написа: "Търся си спешно работа!"


08/10/2015, 14:16

Снимка: Фейсбук

Стюърт Бърнс е англичанин, който живее в България от 8 години заедно с жена си и три годишната им дъщеричка. В момента той е изпаднал в беда, тъй като не може да си намери работа, а има спешна нужда от пари. Тъй като не говори добре български е затруднен в търсенето на прехраната си.  До момента е работил в чуждестранни фирми, които имат офиси в България, но от известно време не може да намери нищо подходящо. Той и семейството му живеят в Белослав, но има възможност да пътува до Варна всеки ден.

Не може да се върне в Англия, защото жена му е българка и не желае да заминават, а и на него му харесва тук. Стюарт е на 39-години с майчин английски език. Има опит в преподаването на английски, поддръжка на сайтове, бизнес анализи, кол центрове и др. 

Той апелира всеки, който може да му предложи работа или да помогне в намирането да се свърже с него тук.

Следете всяка минута 24 часа в денонощието последните новини - такива, каквито са, от Света, България и Варна в Petel.bg!

Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

Бъдете с нас навсякъде и през вашия мобилен телефон! 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Транспортният министър разпореди незабавна проверка след тежката катастрофа на магистрала „Хемус“
Дата: 12/05, 10:40

Илиан Илиев определи групата на Черно море за мача на "Тича"
Дата: 12/05, 10:36

Назарян: ГЕРБ-СДС ще подкрепи трите законопроекта, касаещи устройствения закон на съдебната власт
Дата: 12/05, 10:32

СДВР за катастрофата с жертва край София: Водачът на автобуса е дал положителна проба за наркотици
Дата: 12/05, 10:281 Коментар

ПБ няма да съкращава държавната администрация и да замразява заплати
Дата: 12/05, 10:20

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия