Мъж от Айтос е с опасност за живота, след като трактор мина през краката му


09/10/2015, 16:03

Снимка: Булфото, архив

48-годишен мъж от Айтос е с опасност за живота, след като трактор е преминал през краката му. Това съобщиха от ОДМВР-Бургас.

Инцидентът е станал в стопанския двор на село Малка поляна, община Айтос. Трактор минал през краката на един от работниците. 

Установено е, че двама работници в земеделската кооперация – Б.А., 48-годишен от село Малка поляна и С.К., 48-годишен от село Трояново, община Камено, извършвали ремонт на трактор “Т-150-К”, с бургаска регистрация. След приключване на ремонта С.Кадийски запалва селскостопанската машина без да обърне внимание, че същата е на скорост. 

Тракторът преминал през краката на Б.А. и същият е откаран и настанен в отделение “Реанимация” на МБАЛ-Бургас с диагноза “политравматизъм”, с опасност за живота. Работата по случая продължава от служители на Районно управление-Айтос, съобщи "Блиц".

Следете всяка минута 24 часа в денонощието последните новини - такива, каквито са, от Света, България и Варна в Petel.bg!

Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

Бъдете с нас навсякъде и през вашия мобилен телефон!

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Радев сменя всички областни управители
Дата: 12/05, 20:54

България подкрепя многонационална мисия за гарантиране свободата на корабоплаването в Ормузкия проток
Дата: 12/05, 20:53

Строители предлагат да платят за обследване на ВиК-инфраструктурата в южния район на Варна
Дата: 12/05, 20:48

"Монти Мес" с ново заведение за храна за дома и офиса във Варна
Дата: 12/05, 20:30

Биофилтър спасява черния дроб
Дата: 12/05, 20:30

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия