Снимка: Булфото, архив
Глоба от 1300 лева ще плати 36-годишна жена, която зад волана на "Мерцедес ML320" e преминала през населено място със 149 км/ час. Превишението на позволената скорост е с 99 км/ час, съобщиха от ОД на МВР в Шумен.
Нарушението е засечено през месец август в село Панайот Волов, пише блиц. Освен глобата, която очаква жената, тя е лишена от правото да управлява лек автомобил за срок от три месеца. Това е едно от най-сериозните нарушения през първите девет месеца на годината, регистрирано от пътните полицаи в Шуменско.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Валяк падна от платформа и удари кола в Кресненското дефиле
Дата: 26/06, 13:05
Полицията в Петрич издирва 60-годишен мъж
Дата: 26/06, 12:57
Везенков се включва в неделя в лагера на националния отбор
Дата: 26/06, 12:50
Симеон Щерев излезе с позиция след трагичната кончина на състезателката Жанет Немет
Дата: 26/06, 12:40
Върнаха в природата дива коза, попаднала в частен имот в Априлци
Дата: 26/06, 12:33