Девет досъдебни производства са образувани във Варна и областта до 12 ч.


25/10/2015, 14:19

Снимка: Булфото

Прокуратурата на Република България е образувала 92 досъдебни производства за нарушаване на политическите права на гражданите при провеждането на местните избори и националния референдум. Данните са актуални към 12 ч. днес, съобщават от пресцентъра на държавното обвинение.

Девет от образуваните досъдебни производство касаят Варна и областта. От тях седем са бързи производства.

Образуваните към момента преписки за цялата страна са 777.

По всички сигнали за извършени престъпления против политическите права на гражданите се извършват проверки.

Днес главният прокурор поиска от ЦИК още един имунитет на кандидат за кмет. С това броят на поисканите имунитети на кандидати за кметове и общински съветници става 10, уточняват още от пресцентъра на прокуратурата.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Треньорът на Карлос Насар стана баща на рождения му ден
Дата: 12/05, 23:14

Букмейкърите дават големи шансове на песента Bangaranga на Дара
Дата: 12/05, 23:07

Само на 29 години почина звезда от НБА
Дата: 12/05, 23:00

Задържаха контрабандно злато за над 110 000 евро на Капитан Андреево
Дата: 12/05, 22:52

Градушка удари и Бургаско
Дата: 12/05, 22:43

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия