Извънредно! Борисов свика оперативния щаб по сигурност и миграция


14/11/2015, 12:20

илюстрация: Булфото

 

Часове след кървавата баня в Париж Бойко Борисов се е разпоредил да бъде свикан оперативен щаб по сигурност и миграция, пише блиц. Ето какво обясни той на страницата си във Фейсбук:

"Разпоредих да бъде свикан оперативен щаб по сигурност и миграция. В него участвам аз, заедно с министрите на МВР, отбраната, транспорта, на външните работи, на здравеопазването, ДАНС и разузнаването. Ще ви информираме своевременно за мерките, които се предприемат за сигурността на гражданите. 

Междувременно бих искал да се обърна към всички български граждани, които се намират на територията на Франция и имат нужда от съдействие или искат да подадат сигнал за свои близки. Можете да се свържете с Посолството на Република България в Париж на дежурния телефон за връзка: +33 1 45 51 85 90". 

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 



Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Днес е празникът на Шумен
Дата: 11/05, 01:00

На 11 май имен ден празнуват Кирил, Киро, Кирчо, Кирана, Кика, Методи
Дата: 11/05, 00:30

Ники Кънчев: Нашата родина е една от най-нормалните страни в света
Дата: 11/05, 00:002 Коментара

"Монти Мес" отваря ново заведение за храна за дома и офиса във Варна
Дата: 11/05, 00:00

Биофилтър спасява черния дроб
Дата: 11/05, 00:00

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия