Ексклузивно! Потвърдено! Полиция и жандармерия завардиха Варна заради атентатите в Париж! Блокада на гарата, летището, входовете и изходите на града


15/11/2015, 12:30

Снимка Нова Варна

Засилени са мерките за сигурност в районите на стратегически важни обекти във Варна във връзка с терористичните атаки в Париж.

Това съобщиха за Радио „Фокус” - Варна от пресцентъра на Областната дирекция на МВР – Варна. Засилено е присъствието на полицаи и жандармерия в районите на стратегически важни обекти във Варна - ж.п гара, летище, както и други обекти, където има непрекъснато и постоянно струпване на хора, допълниха от полицията.

Решението за повишаване нивото на мерките за сигурност на всички важни стратегически обекти в страната бе взето вчера след заседание на щаба по сигурност и миграция във връзка с атентата във френската столица Париж.

Припомняме, че при серия от безпрецедентни терористични атаки в различни райони на френската столица в петък вечер бяха убити 129 души, а 352 са ранени. Осем терористи са действали в три групи. 

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Подготовка за екскурзия: С кратък онлайн курс по английски научавате най-важното за 10 часа
Дата: 13/05, 08:30

Прокурорската колегия разглежда дисциплинарните наказания за Сарафов и Русинова
Дата: 13/05, 08:26

Първият полуфинал на "Евровизия": 10 държави се класираха напред
Дата: 13/05, 08:20

Испания ограничава приватизацията на болници
Дата: 13/05, 08:15

ДПС предлага парламентарна комисия за случая "Петрохан"
Дата: 13/05, 08:13

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия