Снимка: Булфото, архив
Варненският окръжен съд одобри споразумение между Окръжната прокуратура Варна и 22-годишния Ивайло Иванов, с което той се призна за виновен да държане на наркотици без надлежно разрешително, с цел разпространение.
Младежът е заловен на 29 март тази година с близо 8 грама амфетамин, разпределен в 13 найлонови плика. Съгласно споразумението, на Иванов е наложено наказание „лишаване от свобода" за срок от 1 година, чието изтърпяване се отлага с изпитателен срок от 3 години.
С подписването на споразумението Иванов се отказва от разглеждането на делото по общия ред. Според Варненския окръжен съд постигнатото споразумение не противоречи на закона и морала и може да бъде одобрено. Възпитателните мерки спрямо Ивайло Иванов в изпитателния срок ще бъдат възложени на районното полицейско управление по местоживеене. Задържаните наркотични вещества ще бъдат унищожени.
Подписаното споразумение влиза в сила веднага.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Богомил Николов: Мерките за цените овластяват институциите, не потребителите
Дата: 12/05, 19:15
Градушка помля училище в Трявна, обявиха сряда за неучебен ден
Дата: 12/05, 18:59
Над 5100 души са се преместили да живеят във Варна от чужбина през 2025 г.
Дата: 12/05, 18:471 Коментар
Опитват да разбият градоносен облак, преминаващ над община Сливен
Дата: 12/05, 18:28
"Монти Мес" с ново заведение за храна за дома и офиса във Варна
Дата: 12/05, 18:20