На пощата на "Петел" се получи сигнал, че в районана Евксиноград няма вода. По-обезпокоително е, че според читателката ни това е поедна авария за тази седмица, което води след себе си редица проблеми на живущите. Ето и сигнала:
Здравейте,
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Френски футболист се удави в река
Дата: 25/06, 21:55
Расте броят на загиналите след земетресението във Венецуела
Дата: 25/06, 21:511 Коментар
С 10 евро за двама на плаж Palmero beach
Дата: 25/06, 21:50
Адв. Величков: Има външно влияние върху текстовете за съдебната власт
Дата: 25/06, 21:45