От ефира: Ген. Атанасов призна за натиска над МВР и премиера!


08/12/2015, 10:17

Снимка: Булфото

Грозното лице на реформаторите лъсна в ефир. "Оказвахме натиск върху премиера и други лица, за да може бившият главен секретар на МВР Светлозар Лазаров да бъде освободен от длъжност", призна в ефир депутатът ген. Атанас Атанасов, пише Блиц. Той отказа да коментира подробно изказването на Лазаров, допълвайки единствено, че оставката му е искана още преди идването на реформаторите на власт.

Преди няколко дни, бившият главен секретар на МВР разби в ефир представителите на реформаторите Радан Кънев и Атанас Атанасов, обявявайки, че те са оказвали сериозен натиск върху него.

Какъв интерес имаме ние да клатим държавата, попита още народният представител и добави: "Нямаме никакъв интерес."

Атанас Атанасов не пожела да влезе в конретика и що се отнася до записите на съдийките Румяна Ченалова и Владимира Янева. Депутатът от Реформаторския блок умело се измъкна и от неудобните въпроси на водещия Антон Хекимян, за отношенията му със съдия Ченалова.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Междуконтиненталната дистанционна хирургия вече е реалност
Дата: 12/05, 00:40

На 12 май имен ден празнуват Герана, Герасим, Герда, Герман, Геро, Искра, Искрен
Дата: 12/05, 00:30

Преподавателят по наказателно право в СУ проф. Пламен Панайотов: Въпросът не е кой ще прави номинациите, а какви хора ще бъдат излъчени
Дата: 12/05, 00:00

Двама убити и шестима ранени при стрелба в Ница
Дата: 11/05, 23:55

Гърция иска да ограничи масовия туризъм в популярни дестинации в страната
Дата: 11/05, 23:49

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия