Косите на всички настръхнаха! Спипаха полицай, разпространявал ужасяващи клипчета с бебета


09/12/2015, 16:31

Снимка Булфото

46-годишен младши полицейски инспектор е арестуван за гледане и разпространение на детска порнография. Акцията срещу служителя в районното полицейско управление във Велико Търново била проведена във вторник от ГДБОП и "Вътрешна сигурност" на МВР, казаха от Районната прокуратура.

Антимафиотите нахлули в дома му, след като ченгето е засечено да общува в закрити международни педофилски мрежи, където се разпространяват клипове с детска порнография.

Според първоначалните данни униформеният е разменял в нета клипчета, включително и с извращения с двегодишни деца, пише 24chasa.bg.

При обиска в дома на полицая е иззет компютър. Образувано е досъдебно производство, но униформеният все още не е привлечен като обвиняем.

"Затова и към този етап няма да се взема 72-часова мярка за неотклонение на лицето, нито ще се иска от съда постоянното му задържане под стража. Този следобед предстоят интензивни действия по разследването и повече информация може да бъде съобщена в четвъртък", обясни говорителят на Районната прокуратура Таня Катрева.

Назначена е експертиза на компютъра, която да установи има ли порнографско съдържание.

Областната дирекция на МВР също е започнала дисциплинарна проверка по сигнал за неправомерни действия на полицая. Служителят, с дългогодишен стаж в полицията, най-вароятно ще бъде отстранен докато тече дисциплинарката

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



САЩ изпращат най-голямата си ядрена подводница в Гибралтар
Дата: 12/05, 13:41

Денис Васин: Мачът Фратрия - Дунав е украшение за българския футбол
Дата: 12/05, 13:37

Собственикът на ударената от мълния къща: Изтряска силна гръмотевица и покривът пламна
Дата: 12/05, 13:291 Коментар

Взрив избухна близо до детска градина в Горна Оряховица
Дата: 12/05, 13:221 Коментар

Ася Панджерова подаде оставка като заместник-министър на образованието
Дата: 12/05, 13:161 Коментар

Още новини
Спонсорирани връзки.

Коментари twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия