Дете е в шок, след като крадец нахлу при него, за да го обере (ВИДЕО)


19/12/2015, 19:48

Кадър: Нова Тв

12 годишно момиче - заключено в апартамента си, докато крадец го обира пред очите му. Детето е в шок, а родителите се простили със спестяванията си от 2000 лева. Всичко започнало като класическа телефонна измама. Когато обаче мъжът разбрал, че насреща си има дете, нахлул в дома му.

„Обадиха ми се по телефона и ми казаха, че баща ми е пострадал при пожар и че майка ми му дава кръв. Обясниха ми, че трябват много пари за операция. Мъжът, който се обади, се представи за полицай. Той ми каза, че служител ще дойде да вземе парите и след 5 минути този човек дойде и взе парите”, разказа пред Нова телевизия 12-годишното момиче, предаде "Блиц".

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 



Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



THE K – нов мащабен проект на КОМФОРТ ООД в кв. Аспарухово
Дата: 07/04, 16:10

Military Watch Magazine: Съпротива срещу сухопътна инвазия в Иран сред генералитета на САЩ предизвика Тръмп да направи чистка в Пентагона
Дата: 07/04, 16:09

Летищата във Варна и Бургас нямат индикации за недостиг на гориво
Дата: 07/04, 16:08

Времето във Варна в сряда
Дата: 07/04, 16:04

Таймс: Моджтаба Хаменей е в кома и не управлява Иран, подготвят се да го погребат до баща му
Дата: 07/04, 16:00

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия