Странните неща по българските пътища нямат край. Възмутен очевидец изпрати видео от магистрала "Тракия", където е заснет автомобил, който се движи с почти 120 км/ч срещу движението.
Случката е от сутринта на 10 декември, съобщават gospodari.com.
За съжаление номерът на колата не се вижда и по всяка вероятност водачът няма да бъде наказан.
Подобно шофиране е опасно и застрашава животи! Призоваваме водачите, които пропуснат някоя отбивка, да минат малко повече път и да обърнат на обозначените места за това, където е безопасно., пишат още от "Господари на ефира".
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Банка ДСК спира част от услугите си на 29 юни за няколко часа
Дата: 27/06, 14:39
Обявиха жълт код в 15 области от страната
Дата: 27/06, 14:34
Земетресение от 5,4 по Рихтер удари Пакистан
Дата: 27/06, 14:29
Земетресението във Венецуела отне живота на 18-годишен футболист
Дата: 27/06, 14:25
След акцията край Слънчев бряг: Разследването трябва да установи дали има корупция във ВиК-Несебър
Дата: 27/06, 14:20